Skip to main content

Řešení pro projektanty

V tomto malém průvodci zodpovíme nejčastější otázky, které v problematice úpravy vody zajímají především projektanty.

Co nezjistíte tady, rádi s vámi probereme osobně, telefonicky nebo písemně.

Úprava vody: Řešení pro projektanty

Pomůžeme s návrhem i jeho realizací

Nabízíme odborné konzultace a aktivní pomoc s hledáním optimálního řešení.

Poskytneme dokumentaci
a konzultaci k vaší představě řešení.

Garantujeme dodávku i dlouhodobý servis navrhovaného řešení.

Máme ucelený sortiment produktů na úpravu pitných, procesních, bazénových a technologických vod.

Správný výběr produktu závisí na mnoha okolnostech, které je nezbytné znát a zohlednit. Než se pro některý rozhodnete, prosíme, kontaktujte nás. Volejte 582 333 960.

Časté otázky

Proč spoléhat na aquinu?

Úprava vod je naší vášní už více než 20 let. Máme bohaté zkušenosti s technologiemi i potřebami našich zákazníků. Umíme tak doporučit skutečně funkční, prověřené řešení. Když říkáme řešení, myslíme skutečné řešení vašeho problému od konzultací přes dodávku a instalaci zařízení po servis a zajištění spotřebního materiálu. Každou novou zakázku bereme jako příležitost uplatnit své zkušenosti a trochu je i rozšířit. Uznáváme jen jeden druh práce — perfektně odvedenou.

Dodáte mi pro můj projekt potřebnou dokumentaci?

Rádi, a nejen ji. Dáme vám i řadu užitečných tipů. Konzultujte s námi váš projekt, usnadníte si cestu ke spolehlivému a funkčnímu řešení. Pošleme vám nabídku kompletního sortimentu, individuální cenovou nabídku a technické výkresy ve formátu .dwg.

Jsou konzultace zpoplatněny?

Konzultace je zdarma.

Proč na webu neuvádíte ceny produktů?

Cena dodávky není jen o ceně produktu. Závisí na řadě okolností. Rádi posoudíme vaše zadání a zpracujeme individuální cenovou nabídku.

Proč nenabízíte fyzikální (magnetickou) úpravu vody?

Myšlenka fyzikální úpravy vody pomocí permanentních magnetů nebo elektromagnetů předpokládá, že magnetické pole mění fyzikální strukturu vodního kamene a brání jeho usazování ve vodovodních systémech. Vědecké vysvětlení této schopnosti, tím méně jeho důkaz, ovšem neexistuje.

U firem, které magnetickou úpravu nabízejí, zaznamenáváme problémy s plněním garancí. Z hygienických důvodů nemá metoda certifikaci SZÚ Praha. Protože nelze zaručit snížení tvrdosti vody, nelze převzít provozní záruku za vodovodní armatury.

Naše změkčovací filtry fungují na bázi výměny iontů s následnou regenerací solí. To je řešení se 100% zárukou funkčnosti a zdravotní nezávadnosti. Filtry plní všechny požadavky české legislativy na zařízení pro úpravu pitných vod před domácím i veřejným odběrem.