Skip to main content

Řešení pro profesionály

V tomto malém průvodci zodpovíme nejčastější otázky, které v problematice úpravy vody zajímají odborné dodavatel a profesionály z oboru.

Co nezjistíte tady, rádi s vámi probereme osobně, telefonicky nebo písemně.

Úprava vody: Řešení pro profesionály

Dodáme vám vodu, jakou potřebujete.

Poradíme s návrhem, zajistíme
instalaci a profesionální servis
našich zařízení.

Máme ucelený sortiment produktů na úpravu pitných, procesních, bazénových a technologických vod.

Realizujeme technologické linky pro úpravy procesních vod v průmyslu.

Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej včetně dodávek provozní chemie pro naše realizace.

Správný výběr produktu závisí na mnoha okolnostech, které je nezbytné znát a zohlednit. Než se pro některý rozhodnete, prosíme, kontaktujte nás. Volejte 582 333 960.

Časté otázky

Proč spoléhat na aquinu?

Úprava vod je naší vášní už více než 20 let. Máme bohaté zkušenosti s technologiemi i potřebami našich zákazníků. Umíme tak doporučit skutečně funkční, prověřené řešení. Když říkáme řešení, myslíme skutečné řešení vašeho problému od konzultací přes dodávku a instalaci zařízení po servis a zajištění spotřebního materiálu. Každou novou zakázku bereme jako příležitost uplatnit své zkušenosti a trochu je i rozšířit. Uznáváme jen jeden druh práce — perfektně odvedenou.

Co všechno zahrnuje vaše služba?

Komplexní řešení od projektu přes dodávku a instalaci po celoživotní servis a dodávky provozních materiálů. Kdykoliv se na nás můžete obrátit s otázkou nebo žádostí o pomoc.

Jaké jsou podmínky servisu?

Poskytujeme servis po celou dobu životnosti produktu. Na objednávku servisu reagujeme obratem, zásah provedeme v nejbližším možném termínu. Ceny prací i cestovného uvádíme v tomto ceníku nebo vám je vyžádání sdělíme.

Životnosti a funkčnosti většiny zařízení prospívá pravidelná údržba. Proto nabízíme také preventivní servis zahrnující důkladnou kontrolu a seřízení instalované technologie. Poraďte se s námi, zda a jak často vaše zařízení kontrolovat.

Proč na webu neuvádíte ceny produktů?

Cena dodávky není jen o ceně produktu. Závisí na řadě okolností. Rádi posoudíme vaše zadání a zpracujeme individuální cenovou nabídku.

 

Proč nenabízíte fyzikální (magnetickou) úpravu vody?

Myšlenka fyzikální úpravy vody pomocí permanentních magnetů nebo elektromagnetů předpokládá, že magnetické pole mění fyzikální strukturu vodního kamene a brání jeho usazování ve vodovodních systémech. Vědecké vysvětlení této schopnosti, tím méně jeho důkaz, ovšem neexistuje.

U firem, které magnetickou úpravu nabízejí, zaznamenáváme problémy s plněním garancí. Z hygienických důvodů nemá metoda certifikaci SZÚ Praha. Protože nelze zaručit snížení tvrdosti vody, nelze převzít provozní záruku za vodovodní armatury.

Naše změkčovací filtry fungují na bázi výměny iontů s následnou regenerací solí. To je řešení se 100% zárukou funkčnosti a zdravotní nezávadnosti. Filtry plní všechny požadavky české legislativy na zařízení pro úpravu pitných vod před domácím i veřejným odběrem.